На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
Головна сторінка
Про нас
Громадська приймальня
Місце розташування, природні умови
Геологічна будова і тектоніка
Рельєф
Клімат
Метеорологічні показники
Гідрологія
Грунтовий покрив
Рослинний світ
Тваринний світ
Послуги
Еколого-просвітницький центр
Музей природи в с. Зеленів
Екологічні стежки та еколого-туристичні маршрути
Реалізація посадкового матеріалу
Основні види діяльності, завдання
Охорона екосистем
Наукова діяльність
Рекреація (Туризм)
Екологічна освіта і виховання
Плани роботи відділів
Новини, оголошення, інформація
Таксаційний опис та плани лісонасаджень
Інформація щодо природокористування
Відеотека
Фотогалерея
Зима
Весна
Літо
Осінь
Друкована продукція
Наше видавництво
Про НПП в Україні та світі
Співробітництво
Міжнародне
Співпраця з громадськістю
Річні плани закупівель
Інформація про конкурсні торги
Договора оренди
Контактна інформація
Співробітництво   »   Співпраця з громадськістю

У травні 1996 року в смт. Берегомет ініціативною групою природолюбів створена громадська екологічна організація „Друзі парку”, основними статутними завданнями якої є підтримка і сприяння розвитку національного природного парку „Вижницький”, залучення громадськості до активної участі у вирішенні екологічних проблем, реалізація проектів екологічного спрямування, екологічна освіта і пропаганда.


Саме з ініціативи ГЕО ДП були розроблені і успішно реалізовані резонансні екологічні проекти, які залишили після себе відчутний ефект. Хронологія розробки і реалізації проектів свідчить про вдосконалення роботи і набуття досвіду самою громадською організацією.


Найважливіші виконані проекти і гранти, отримані організацією:


„Національному природному парку „Вижницький” – порядок!” (грант Карпатського фонду, 1997 р.). Мета – створення громадської служби рейнджерів – принципово нової охоронної служби, яка б поєднувала у одній особі інспектора охорони довкілля, громадського порядку, гіда та працівника контрольно-рятувальної служби.


„Транскордонна екологічна мережа Карпат” В 1997 р. Громадською екологічною організацією „Друзі парку” разом з Чернівецькою філією Національного ЕкоЦентру України „Крона” розроблена концепція організації екологічної освіти в Карпатському регіоні області та створення еколого-просвітницького центру.


„Екологічні знання – молодим і дорослим!” (грант з фондів РЕЦ-Київ, 2002 р.). Створення наочних наземних макетів - експозицій еколого-просвітницького центру у смт. Берегометі, видання методичних матеріалів, путівника і карто-схеми розміщення зовнішніх натурних експозицій, проведений установчий семінар.


Практично з самого початку діяльності національного парку ним встановлені продуктивні зв’язки з іншою недержавною організацією „Фонд відродження флори Карпат – Стародуб” (керівник – О.В.Гиндич). На існуючому лісорозсаднику в урочищі Стебник здійснююються експерименти по вирощуванню у відкритих умовах лавра благородного, ехінацеї пурпурової, гадючника, родіоли рожевої.


Крім цього НПП «Вижницький» тісно співпрацює з місцевими закладами освіти, укладені угоди про співробітництво у сфері наукових досліджень з Берегометською та Вижницькою гімназією, Мигівською і Берегометстькою ЗОШ№3 та іншими місцевими організаціями.

  

Copyright © 2008-2021,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA