На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
Головна сторінка
Про нас
Структура управління
Громадська приймальня
Місце розташування, природні умови
Геологічна будова і тектоніка
Рельєф
Клімат
Метеорологічні показники
Гідрологія
Грунтовий покрив
Рослинний світ
Тваринний світ
Основні види діяльності, завдання
Охорона екосистем
Наукова діяльність
Рекреація (Туризм)
Екологічна освіта і виховання
Плани роботи відділів
Послуги
Еколого-просвітницький центр
Музей природи в с. Зеленів
Екологічні стежки та еколого-туристичні маршрути
Реалізація посадкового матеріалу
Новини, оголошення, інформація
Статті, збірники, газети
Таксаційний опис та плани лісонасаджень
Інформація щодо природокористування
Відеотека
Фотогалерея
Зима
Весна
Літо
Осінь
Друкована продукція
Наше видавництво
Про НПП в Україні та світі
Співробітництво
Міжнародне
Співпраця з громадськістю
Річні плани закупівель
Інформація про конкурсні торги
Контактна інформація
Співробітництво   »   Співпраця з громадськістю

У травні 1996 року в смт. Берегомет ініціативною групою природолюбів створена громадська екологічна організація „Друзі парку”, основними статутними завданнями якої є підтримка і сприяння розвитку національного природного парку „Вижницький”, залучення громадськості до активної участі у вирішенні екологічних проблем, реалізація проектів екологічного спрямування, екологічна освіта і пропаганда.


Саме з ініціативи ГЕО ДП були розроблені і успішно реалізовані резонансні екологічні проекти, які залишили після себе відчутний ефект. Хронологія розробки і реалізації проектів свідчить про вдосконалення роботи і набуття досвіду самою громадською організацією.


Найважливіші виконані проекти і гранти, отримані організацією:


„Національному природному парку „Вижницький” – порядок!” (грант Карпатського фонду, 1997 р.). Мета – створення громадської служби рейнджерів – принципово нової охоронної служби, яка б поєднувала у одній особі інспектора охорони довкілля, громадського порядку, гіда та працівника контрольно-рятувальної служби.


„Транскордонна екологічна мережа Карпат” В 1997 р. Громадською екологічною організацією „Друзі парку” разом з Чернівецькою філією Національного ЕкоЦентру України „Крона” розроблена концепція організації екологічної освіти в Карпатському регіоні області та створення еколого-просвітницького центру.


„Екологічні знання – молодим і дорослим!” (грант з фондів РЕЦ-Київ, 2002 р.). Створення наочних наземних макетів - експозицій еколого-просвітницького центру у смт. Берегометі, видання методичних матеріалів, путівника і карто-схеми розміщення зовнішніх натурних експозицій, проведений установчий семінар.


Практично з самого початку діяльності національного парку ним встановлені продуктивні зв’язки з іншою недержавною організацією „Фонд відродження флори Карпат – Стародуб” (керівник – О.В.Гиндич). На існуючому лісорозсаднику в урочищі Стебник здійснююються експерименти по вирощуванню у відкритих умовах лавра благородного, ехінацеї пурпурової, гадючника, родіоли рожевої.


Крім цього НПП «Вижницький» тісно співпрацює з місцевими закладами освіти, укладені угоди про співробітництво у сфері наукових досліджень з Берегометською та Вижницькою гімназією, Мигівською і Берегометстькою ЗОШ№3 та іншими місцевими організаціями.

  

Copyright © 2008-2020,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA