На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
Основні види діяльності, завдання   »   Екологічна освіта і виховання

Еколого-освітня діяльність та природоохоронна пропаганда є одними з найважливіших завдань національного природного парку «Вижницький», виконання якої головним чином забезпечується завдяки функціонуванню еколого-просвітницького центру (ЕПЦ) як структурного підрозділу національного парку. В свою чергу ЕПЦ включає в себе цілий ряд внутрішніх і зовнішніх експозицій, головною з яких є «Екологічна стежина «Пори року», облаштована  за сучасними технічними вимогами та логічною конфігурацією оглядового маршруту з точки зору екологічного виховання. Освітня діяльність на вищезгаданій експозиції реалізовується шляхом проведення еколого-спрямованих екскурсій для різних вікових груп населення.

 

Наступним об’єктом еколого-просвітницького центру є лекційно-демонстраційний зал, де за допомогою різноманітних методів спілкування (лекції, круглі столи, семінари, дискусії, заходи присвячені  святкуванню екологічних дат, тощо) впроваджуються основні теоретичні та концептуальні засади еколого-освітньої діяльності.

 

 

Ще одним структурним підрозділом парку в контексті екологічної освіти є Музей природи (с. Зеленів) з унікальною колекцією фауни Буковини та класом екологічного виховання, де систематично проводяться уроки природничого напрямку, де в свій час побувало чимало відомих людей, залишивши свої враження та думки на папері.


В перспективі національний природний парк «Вижницький» ініціюватиме запровадження нової системи екологічної освіти в Чернівецькій області з розробкою відповідних навчальних програм і максимальним використанням матеріальної бази та потенціалу парку


Отже, пошук нових нестандартних підходів до еколого-виховного процесу навчання є важливим чинником здобуття системних знань, та підкріплення їх практикою спілкування з довкіллям.

 

  

Copyright © 2008-2018,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA