На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
Головна сторінка
Про нас
Наш керівник
Структура управління
Громадська приймальня
Місце розташування, природні умови
Геологічна будова і тектоніка
Рельєф
Клімат
Метеорологічні показники
Гідрологія
Грунтовий покрив
Рослинний світ
Тваринний світ
Основні види діяльності, завдання
Охорона екосистем
Наукова діяльність
Рекреація (Туризм)
Екологічна освіта і виховання
Плани роботи відділів
Послуги
Еколого-просвітницький центр
Музей природи в с. Зеленів
Екологічні стежки та еколого-туристичні маршрути
Реалізація посадкового матеріалу
Новини, оголошення, інформація
Статті, збірники, газети
Таксаційний опис та плани лісонасаджень
Інформація щодо природокористування
Відеотека
Фотогалерея
Зима
Весна
Літо
Осінь
Друкована продукція
Наше видавництво
Про НПП в Україні та світі
Співробітництво
Міжнародне
Співпраця з громадськістю
Річні плани закупівель
Інформація про конкурсні торги
Контактна інформація
« назад до переліку

 

У НВК «Берегометська гімназія» пройшов тиждень початкового навчання. Протягом даного тижня, школярі відвідали НПП «Вижницький». Учні початкової школи стали активними учасниками екологічних заходів, які провела провідний фахівець з екологічної освіти Лідія Головатюк 4 квітня 2019 року. Школярі відвідали еколого – естетичну експозицію «Чотири пори року», іхтіокуточок і живий куточок на приофісній території. 
З учнями 2 – Б класу проведено екологічний урок «Лісові мешканці», де школярі ознайомилися із представниками лісової фауни рідного краю і послухали цікавинки  про життя диких тварин. А в рубриці «Новин» для учнів була підготовлена презентація з розповіддю та відеоролики про  життя кажанів. На релаксацію їм було запропоновано розмалювати кажана.
 Учні 3 - А класу були учасниками екологічного уроку - подорожі «Зелені друзі мого краю», який був присвячений Міжнародному дню лісу. Гаслом уроку були такі слова: «Багато лісу — не губи! Мало лісу — бережи! Нема лісу — посади». З школярами була проведена така робота: діти пригадали які дерева, кущі, трав’янисті рослини ростуть у наших лісах, уважно слухали цікаву інформацію про них; була проведена Гра з LEGO. «Впізнайте кому належить листочок» (діти розпізнали листки дерев і кущів); пригадали правила поведінки у лісі та послухали заклик рослин про їхнє збереження;  згадали мешканців лісу нашого краю і провели гру «Хто де живе» та розмалювали тварин лісу.
З учнями 4 – А класу проведено екологічну вікторину «Природа рідного краю» з метою виховання любові до природи рідного краю та бережного ставлення до неї. Клас був поділений на дві команди (учні придумали назву та девіз своєї команди». Вікторина складалася з трьох етапів: « Квітковий водограй»; «Наші друзі - птахи»; «У світі тварин». Школярі під час вікторини були уважними, кмітливими, активними, креативними. У вікторині перемогла дружба.  Всі учасники нагороджені медалями «Знавець навколишнього світу».
 Підсумовуючи проведену роботу, можна сказати, що школярі гімназії  будуть і надалі нашими активними учасниками заходів  з еколого – освітньої роботи. Ми надіємося що вони виростуть дбайливими господарями нашої планети – Земля.

  

Copyright © 2008-2020,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA