На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
Головна сторінка
Про нас
Наш керівник
Структура управління
Громадська приймальня
Місце розташування, природні умови
Геологічна будова і тектоніка
Рельєф
Клімат
Метеорологічні показники
Гідрологія
Грунтовий покрив
Рослинний світ
Тваринний світ
Основні види діяльності, завдання
Охорона екосистем
Наукова діяльність
Рекреація (Туризм)
Екологічна освіта і виховання
Плани роботи відділів
Послуги
Еколого-просвітницький центр
Музей природи в с. Зеленів
Екологічні стежки та еколого-туристичні маршрути
Реалізація посадкового матеріалу
Новини, оголошення, інформація
Статті, збірники, газети
Таксаційний опис та плани лісонасаджень
Інформація щодо природокористування
Відеотека
Фотогалерея
Зима
Весна
Літо
Осінь
Друкована продукція
Наше видавництво
Про НПП в Україні та світі
Співробітництво
Міжнародне
Співпраця з громадськістю
Річні плани закупівель
Інформація про конкурсні торги
Контактна інформація
« назад до переліку

 

Весна - гаряча пора для екологів, адже з приходом весни з’являються перші вісники її - первоцвіти, які після тривалої зими тішать нас своєю красою. Первоцвіти- безцінний дар природи, але їм загрожує страшний ворог- це ми з вами. Громадськість чує заклики екологів,розуміє скрутність ситуації, та побачивши букетики крокусів у руках у бабусь, забуває про все. Штраф від 1700 до 3655 грн. серйозний аргумент, щоб не продавати та не купувати первоцвіти. Однак, коли квіти вже зірвані, пізно піклуватися про їх охорону.
З початком весни в НПП «Вижницький» проводиться Всеукраїнська екологічна акція по охороні квітів-первоцвітів «Первоцвіт», що має на меті привернути увагу до охорони та збереження ранньоквітучих рослин, розширити знання про рослинний світ рідного краю та сформувати дбайливе ставлення до природи.
 Провідні фахівці з екологічної освіти проводять роз’яснювальні роботи серед школярів та населення, забезпечують розміщення інформації щодо ранньоквітучих видів рослин в школах, сільських та селищних радах, у місцях скупчення людей і друкованих виданнях.
Школярам Мигівського НВК – опорного закладу, НВК «Берегометська гімназія», Лопушнянська ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено екологічний урок «Первоцвіти рідного краю», анкетування «Що ти знаєш про первоцвіти» для вікової категорії 11 – 12 років.
Також розпочато конкурс «весняний букет» з підручних матеріалів.
Фахівець з екологічної освіти Дудченко О.І. провела уроки «Первоцвіт» в Зеленівський ЗЗСО І-ІІ ст., Вашківецька ЗОШ І-ІІІ ст., Мілієвська ЗОШ І-ІІІ ст. та Банилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Окрім пізнавального матеріалу про заборону збору первоцвітів, запропонувала школярам у вигляді інтерактивної гри змоделювати ситуацію, де вони відчули себе частинкою природи, наглядно побачили всі згубні наслідки знищення первоцвітів. Школярам дуже сподобалася гра «Павутинка» де кожен з учнів уособлював себе якоюсь частинкою навколишнього світу.
Працівники екологічної освіти переконані, що правильне формування екологічної свідомості у молодого покоління збереже красу природи для наступних поколінь.

  

Copyright © 2008-2019,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA