На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
Головна сторінка
Про нас
Наш керівник
Структура управління
Громадська приймальня
Місце розташування, природні умови
Геологічна будова і тектоніка
Рельєф
Клімат
Метеорологічні показники
Гідрологія
Грунтовий покрив
Рослинний світ
Тваринний світ
Основні види діяльності, завдання
Охорона екосистем
Наукова діяльність
Рекреація (Туризм)
Екологічна освіта і виховання
Плани роботи відділів
Послуги
Еколого-просвітницький центр
Музей природи в с. Зеленів
Екологічні стежки та еколого-туристичні маршрути
Реалізація посадкового матеріалу
Новини, оголошення, інформація
Статті
Таксаційний опис та плани лісонасаджень
Інформація щодо природокористування
Відеотека
Фотогалерея
Зима
Весна
Літо
Осінь
Друкована продукція
Наше видавництво
Про НПП в Україні та світі
Співробітництво
Міжнародне
Співпраця з громадськістю
Річні плани закупівель
Інформація про конкурсні торги
Контактна інформація
« назад до переліку

 

11 грудня 2018 року у конферензалі національного природного парку «Вижницький» проведено турнір знавців природи «Мозаїка лісу» з учнями 6 – А класу НВК «Берегометська гімназія». Метою турніру є збагачувати знання та кругозір учнів про ліс та життя лісових мешканців; розвивати творчі здібності, уяву, спостережливість, активність учнів у процесі гри; виховувати любов до природи та дбайливе ставлення до неї.
Розпочався турнір із вступного слова про ліс та його мешканців. Тут знайшли притулок звірі і птахи, ящірки і жаби, жуки і метелики. А скільки в ньому різноманітних ягід і грибів! Великі й дрібні квіти дивляться на нас з трави. Вони запрошують усіх помилуватися, порадіти красі, вдихнути чисте і добре лісове повітря. Щоб зрозуміти, як живе ліс, потрібно розбиратися в різноманітті рослинного світу та тваринного світу.
Школярі поділилися на дві команди («Верба» і «Дуб»), вибрали капітана команди. Спостерігали та оцінювали знання та вміння школярів почесне журі.
Турнір складався з 6 конкурсів. Під час «Розминки», школярі на швидкість відповідали на запитання. Два наступні конкурси «Відгадай дерево», «Впізнай тварину за описом» потрібно було за описом відгадати про яке дерево і тварину йде мова. У «Пташиній вікторині» діти відгадували птаха, за різними ознаками, про які їм зачитувала ведуча. У конкурсі капітанів потрібно було обрати, які з ягід та грибів вважаються їстівними, а які отруйними. Діти спритно справлялися з поставленими завданнями і перемогу здобула команда «Верба», а почесне ІІ місце зайняла команда «Дуб». Команди були нагороджені дипломами і подарунками.
Сьогоднішня зустріч – це була чудова нагода для школярів проявити свої здібності в командній грі та показати свій розум та знання.

  

Copyright © 2008-2019,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA