На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
Головна сторінка
Про нас
Наш керівник
Структура управління
Громадська приймальня
Місце розташування, природні умови
Геологічна будова і тектоніка
Рельєф
Клімат
Метеорологічні показники
Гідрологія
Грунтовий покрив
Рослинний світ
Тваринний світ
Основні види діяльності, завдання
Охорона екосистем
Наукова діяльність
Рекреація (Туризм)
Екологічна освіта і виховання
Плани роботи відділів
Послуги
Еколого-просвітницький центр
Музей природи в с. Зеленів
Екологічні стежки та еколого-туристичні маршрути
Реалізація посадкового матеріалу
Новини, оголошення, інформація
Статті, збірники, газети
Таксаційний опис та плани лісонасаджень
Інформація щодо природокористування
Відеотека
Фотогалерея
Зима
Весна
Літо
Осінь
Друкована продукція
Наше видавництво
Про НПП в Україні та світі
Співробітництво
Міжнародне
Співпраця з громадськістю
Річні плани закупівель
Інформація про конкурсні торги
Контактна інформація
« назад до переліку

 

Наша природа постійно потребує захисту та охорони. В цілях популяризації природоохоронних акцій і залучення до них уваги великої кількості людей було засноване свято - День екологічної освіти. Він веде свою історію з 1992 року, коли на Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро, де обговорювалися проблеми навколишнього середовища, було підкреслено величезне значення екологічної освіти для населення всіх країн світу.Можна стверджувати, що сьогодні екологічна освіта є одним із найважливіших напрямків, який не обмежується лише одним днем в році, вона супроводжує нас з дошкільного віку і триває все життя.
Важливо відзначити, що День екологічної освіти значимий не тільки для тих, хто займається екологічним просвітництвом, але і для всіх жителів нашої планети, адже мова йде про безпечне життя в майбутньому. Екологічні знання покликані змусити кожного громадянина планети задуматися над важливістю захисту природи, контролю за її станом у своєму подвір’ї, сусідній річці, експлуатації автомобіля чи навіть використання економної лампочки у своїй квартирі. Тільки спільними зусиллями всіх і кожного можна протистояти екологічній катастрофі.
Національний природний парк «Вижницький» активно співпрацює школярами різних навчальних закладів в питаннях екологічної освіти та виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища. Працівники відділу екологічної освіти НПП «Вижницький» відзначили цей день провівши засідання круглого столу «Година екологічної освіти» з студентами Вижницького коледжу прикладного мистецтва. А також проведенням екскурсій по еколого – естетичній експозиції «Чотири пори року», іхтіо- та живому куточку для школярів Чернівецької ЗОШ №6, Чернівецької гімназії №7,  Чорногузівської ЗОШ І – ІІІ ст.
Прищеплення екологічної культури сьогодні – запорука збереження здоров’я майбутніх поколінь! Пам’ятайте, що кожен з нас є частинкою природи, а не навпаки...

  

Copyright © 2008-2019,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA