На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
Головна сторінка
Про нас
Наш керівник
Структура управління
Громадська приймальня
Місце розташування, природні умови
Геологічна будова і тектоніка
Рельєф
Клімат
Метеорологічні показники
Гідрологія
Грунтовий покрив
Рослинний світ
Тваринний світ
Основні види діяльності, завдання
Охорона екосистем
Наукова діяльність
Рекреація (Туризм)
Екологічна освіта і виховання
Плани роботи відділів
Послуги
Еколого-просвітницький центр
Музей природи в с. Зеленів
Екологічні стежки та еколого-туристичні маршрути
Реалізація посадкового матеріалу
Новини, оголошення, інформація
Статті
Таксаційний опис та плани лісонасаджень
Інформація щодо природокористування
Відеотека
Фотогалерея
Зима
Весна
Літо
Осінь
Друкована продукція
Наше видавництво
Про НПП в Україні та світі
Співробітництво
Міжнародне
Співпраця з громадськістю
Річні плани закупівель
Інформація про конкурсні торги
Контактна інформація
« назад до переліку

 

Наша природа постійно потребує захисту та охорони. В цілях популяризації природоохоронних акцій і залучення до них уваги великої кількості людей було засноване свято - День екологічної освіти. Він веде свою історію з 1992 року, коли на Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро, де обговорювалися проблеми навколишнього середовища, було підкреслено величезне значення екологічної освіти для населення всіх країн світу.Можна стверджувати, що сьогодні екологічна освіта є одним із найважливіших напрямків, який не обмежується лише одним днем в році, вона супроводжує нас з дошкільного віку і триває все життя.
Важливо відзначити, що День екологічної освіти значимий не тільки для тих, хто займається екологічним просвітництвом, але і для всіх жителів нашої планети, адже мова йде про безпечне життя в майбутньому. Екологічні знання покликані змусити кожного громадянина планети задуматися над важливістю захисту природи, контролю за її станом у своєму подвір’ї, сусідній річці, експлуатації автомобіля чи навіть використання економної лампочки у своїй квартирі. Тільки спільними зусиллями всіх і кожного можна протистояти екологічній катастрофі.
Національний природний парк «Вижницький» активно співпрацює школярами різних навчальних закладів в питаннях екологічної освіти та виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища. Працівники відділу екологічної освіти НПП «Вижницький» відзначили цей день провівши засідання круглого столу «Година екологічної освіти» з студентами Вижницького коледжу прикладного мистецтва. А також проведенням екскурсій по еколого – естетичній експозиції «Чотири пори року», іхтіо- та живому куточку для школярів Чернівецької ЗОШ №6, Чернівецької гімназії №7,  Чорногузівської ЗОШ І – ІІІ ст.
Прищеплення екологічної культури сьогодні – запорука збереження здоров’я майбутніх поколінь! Пам’ятайте, що кожен з нас є частинкою природи, а не навпаки...

  

Copyright © 2008-2019,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA