На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
« назад до переліку

 

На базі національного природного парку "Сколівські Бескиди" відбулась установча нарада соціально-економічного блоку проекту «Розробка, бренд і маркетинг місцевих еко-продуктів (виробництво в єднанні з природоохоронним напрямком) в регіонах дев'яти національних природних парків Українських Карпат».

Мета даного заходу: ознайомлення представників національних природних парків Карпатського регіону з метою та цілями соціального напрямку проекту, визначення еко-продукції для кожної природоохоронної території та розробка проекту плану дій для подальшого впровадження.

В установчій нараді взяли участь представники Українського товариства охорони птахів та 7 національних природних парків Карпат. В своєму вступному слові національний координатор Яремченко О.А відмітила про значення соціальної складової проекту та важливість успішного виконання цього напрямку.

Нарада проходила в два етапи: теоретична та практична частини. По завершенні теоретичної частини учасники наради відвідали садибу Крушельницького лісництва, де на практиці ознайомились з плантаційний вирощуванням лікарської сировини та продегустували смачний карпатський чай.

Після цього учасники наради ознайомитись з процесом переробки лікарської сировини (сушка, подрібнення, пакування).

  

Copyright © 2008-2018,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA