На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
« назад до переліку

 

    22 березня на базі національного природного парку «Вижницький» відбувся тренінг «Від ідеї до дії: як організувати громаду та досягти результату». Його провели представники Інституту «Республіка» Ольга Данілова та Інна Пашанюк.
    За словами тренерів, у Чернівцях заходи такого спрямування – не дивина, а от для обласних населених пунктів тема демократичних перетворень є новою, а кожен приїзд експертів – подія, що викликає резонанс.
    У ході тренінгу координатори Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» ділилися із учасниками рекомендаціями щодо ефективного планування роботи та створення групи прибічників, ведення інформаційної кампанії та налагодження взаємодії із депутатами, партіями і т. д. Також всім присутнім презентували «Інструментарій для громадян» - посібник, у якому містяться зібрання кращих практик, засвоєних уроків й успішних історій Інституту «Республіка» та Центру UA; все, що стане в пригоді для започаткування власної ініціативи, яка залучить мешканців та владу до вирішення нагальних проблем громади.
Зазначимо, що проведення даного заходу стало можливим завдяки підтримці Національному Демократичному Інституту (НДІ) та фінансової допомоги американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства закордонних справ Канади.

 

  

Copyright © 2008-2018,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA