На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
« назад до переліку

2.02.2018
 

    Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається 2 лютого. Саме в цей день у 1971 році в іранському місті Рамсар відбулося прийняття Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовище існування водоплавних птахів. Уперше Всесвітній день водно-болотних угідь відзначили у 1997 році.
    Головною метою Всесвітнього дня водно-болотних угідь цього року є підвищення рівня знань та поширення інформації про те, як міські заболочені ділянки сприяють збалансованому розвитку міст.
Гідрологічну мережу національного природного парку „Вижницький” складають малі річки, такі як Виженка, Стебник, Сухий, а також невеликі струмки Солонець і Славець. На території парку знаходиться близько десяти джерел, із різним хімічним складом води та особливими властивстями. Найбільш цінним є джерело "Лужки" вода
якого унікальна за своїм хімічним складом (таких джерел в Європі налічується всього три) з невисокою мінералізацією зате з присутністю 20-ти терапевтично активних іонів різних мікроелементів. Присутність катінів заліза і алюмінію надає воді лікувального ефекту при анемії.
    На базі національного природного парку "Вижницький" сьогодні прохйшла година спілкування "День водно-болотних угідь. Водні об"єкти нашого краю",  в супроводі із мультимедійною презентацією та віктороною. Попередньо відправлені інформаційні листівки для загальноосвітніх закладів та органів місцевого самоврядування.

 

  

Copyright © 2008-2018,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA