На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
« назад до переліку

22.12.2017
 

З наближенням Новорічних і Різдвяних свят зростає турбота за збереження лісових красунь – ялинок. Адже кожного року в цей час спостерігаються непоодинокі факти їх самовільних порубок. Це чудові сімейні свята, коли люди прикрашають свої домівки ялинками заради кількаденної насолоди.

Традиція ставити живі ялинки у кожній хаті призводить до масової вирубки цих чудових дерев, які приносять велику та незамінну користь не тільки людині, а й планеті в цілому. А чи задумувались ми про те, якою ми хочемо бачити нашу Україну, якою хочемо залишити її нащадкам. Щоб не сталося екологічного лиха, щоб зберегти зелені насадження у святкові дні, ми повинні навчитися по іншому прикрашати свої будинки.  

Ялинки до новорічних свят можна придбати у спеціальних розсадниках чи лісових господарствах.

Можна купити сьогодні маленьку штучну ялинку і в цьому є щось дуже правильне: жива ялинка повинна стояти в лісі. 

Зробивши ялинку власними руками ви зробите великий внесок у майбутнє. На сьогоднішній день в  засобах масової інформації можна знайти різноманітні майстер-класи по її виготовленню з усіляких підручних матеріалів.

Учні 7-Б класу завітавши до національного природного парку «Вижницький» навчились плести лісову красуню з гілочок щоб прикрасити свій дім та зберегти природу.

 

  

Copyright © 2008-2018,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA