На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
« назад до переліку

17.11.2017
 

    17 листопада 2017 року у Мигівському НВК – опорному закладі учнями 4 – А класу та класним керівником Головатюк Н.Г. спільно з провідним фахівцем з екологічної освіти НПП «Вижницький» Головатюк Л.В. було проведено відкриту класну годину, метою якої було: «Вчити дітей бачити красу рідного краю; знайомити з традиціями українського народу; розвивати спостережливість, вміння захоплюватися красою природи; виховувати любов до своєї землі, свого народу.
    Класна кімната святково прикрашена осіннім листям, вишитими рушниками, картинами з осіннім пейзажем рідного краю, композиціями з природного матеріалу і осінніх листочків. Свято супроводжувалося легенькою музикою та відеокліпами про осінь, учні вивчили пісні та вірші про осінь, підготували сценку про користь овочів для здоров’я та осінній овочевий ярмарок. Кожним учнем був виготовлений костюм, який відповідав одному із овочів. Гостей зустріла осінь з урожаєм та із смачним короваєм.
    На заході були присутні заст. директора з виховної роботи Пилип’юк Є. Д., організатор з виховної роботи Марчук Д. Г., психолог школи Олексюк О.Т., заст. директора з навчальної роботи Тарнавська Л.Ю., класний керівник 4 – Б класу Ковальчук Т. І. та учні 4 – Б класу.

 

  

Copyright © 2008-2018,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA