На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
Головна сторінка
Про нас
Наш керівник
Структура управління
Громадська приймальня
Місце розташування, природні умови
Геологічна будова і тектоніка
Рельєф
Клімат
Метеорологічні показники
Гідрологія
Грунтовий покрив
Рослинний світ
Тваринний світ
Основні види діяльності, завдання
Охорона екосистем
Наукова діяльність
Рекреація (Туризм)
Екологічна освіта і виховання
Плани роботи відділів
Послуги
Еколого-просвітницький центр
Музей природи в с. Зеленів
Екологічні стежки та еколого-туристичні маршрути
Реалізація посадкового матеріалу
Новини, оголошення, інформація
Статті
Таксаційний опис та плани лісонасаджень
Інформація щодо природокористування
Відеотека
Фотогалерея
Зима
Весна
Літо
Осінь
Друкована продукція
Наше видавництво
Про НПП в Україні та світі
Співробітництво
Міжнародне
Співпраця з громадськістю
Річні плани закупівель
Інформація про конкурсні торги
Контактна інформація
« назад до переліку

12.10.2017
 

«Забезпечення особистісно орієнтованого навчання і виховання школярів на уроках біології шляхом впровадження новітніх педагогічних технологій» на території національного природного парку «Вижницький»
Мабуть найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Вона чарувала і чарує, хвилювала і хвилює. З метою покращення охорони навколишнього природного середовища, збереження довкілля, створення умов для екологічної освіти і виховання учнівської молоді налагоджена тісна співпраця національного природного парку «Вижницький» з школами Вижницького району.
На території національного природного парку «Вижницький» в урочище Сухий  відбулося районне методичне об’єднання вчителів біології. Семінар – практикум «Забезпечення особистісно орієнтованого навчання і виховання школярів на уроках біології шляхом впровадження новітніх педагогічних технологій».
Захід  розпочався  в урочищі Сухий  НПП «Вижницький» з екскурсії: «Пізнай природу», яку провели провідний фахівець з екологічної освіти та начальник відділу науки.Нашу екскурсію розпочнемо із ознайомлення про ліс. Казковий, загадковий ліс. Скільки таємниць  зберігає він. Світ лісів змінюється в просторі  і часі. Ліс росте, поновлюється, рухається, він сповнений звуків і особливої музики, краси та єдності життя. Ліс. Мабуть кожний вкладає у це слово своє особливе значення, у кожного виникає своя картинка. Але всі розуміють значення і важливість лісу. Ліс – це легені планети, це наше здоровя, це культура поколінь. Наші предки древляни жили в лісі, він їх годував, обігрівав і захищав. Ми, їх нащадки, також користуємося дарами природи і від того, як ми будемо ставитися до лісу (зокрема, до кожного деревця)і що залишимо після себе наступним поколінням, повинні задуматися кожен знас вже зараз.
Чи гарний у Вас настрій? Тоді подаруйте свій гарний настрій один одному. Посміхніться один одному, посміхніться нам, з цим гарним настроєм ми почнемо наш захід, та побажайте один одному гарної праці.Під час заходу відбулися майстер-класи: «Біологічний практикум» та метод «кластер», «фішбоун» в перекладі з латинської – скелет риби, де в голові міститься проблема, яку ми вивчаємо на уроці, а в хвості – підсумок уроку, на нижніх кісточках поміщають факти, а на верхніх кісточках – причини виникнення проблеми. Перед вчителями були поставлені різні проблеми, з якими вони впоралися. Тільки серцем сприймати навколишню красу і оберігати її, дбати, щоб ніколи не змовкав хор травневого ранку, вічно шуміли над нами крислаті дуби, ніжним рожевим квітом веселилися яблуні, співали чарівні пісні солов’ї, бо Природа – це казка, яку можна прочитати лише серцем!
І на закінчення відвідавши НПП «Вижницький», який уособлює низькогірну частину Карпат, ви відчуєте досить мякий клімат, настояний на живиці смерек та різнотрав’ї квітучих полонин, власним зором споглянете на вічнозелені ялиці та кремезні буки, залюбуєтесь флорою та фауною, на які так багата дана місцина. Тут кожна пора року загадкова і зваблива, і до кінця незвідано – таємнича. Національний природний парк «Вижницький» перед кожним з Вас радо відчинить браму, за якою – Храм природи величних Карпат.

 

 

 

  

Copyright © 2008-2018,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA