На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
Головна сторінка
Про нас
Наш керівник
Структура управління
Громадська приймальня
Місце розташування, природні умови
Геологічна будова і тектоніка
Рельєф
Клімат
Метеорологічні показники
Гідрологія
Грунтовий покрив
Рослинний світ
Тваринний світ
Основні види діяльності, завдання
Охорона екосистем
Наукова діяльність
Рекреація (Туризм)
Екологічна освіта і виховання
Плани роботи відділів
Послуги
Еколого-просвітницький центр
Музей природи в с. Зеленів
Екологічні стежки та еколого-туристичні маршрути
Реалізація посадкового матеріалу
Новини, оголошення, інформація
Статті
Таксаційний опис та плани лісонасаджень
Інформація щодо природокористування
Відеотека
Фотогалерея
Зима
Весна
Літо
Осінь
Друкована продукція
Наше видавництво
Про НПП в Україні та світі
Співробітництво
Міжнародне
Співпраця з громадськістю
Річні плани закупівель
Інформація про конкурсні торги
Контактна інформація
« назад до переліку

 

    Нещодавно на території національного природного парку «Вижницький» відбувся Еко-КВЕСТ та Еко-ПІКНІК в рамках проведення міжнародної акції «FSC- п’ятниця 2017» – свято відповідального ставлення до лісу!
    Організатор акції – НПП «Вижницький» за підтримки Forest Stewardship Council (Лісової Опікунської Ради) – відомої в усьому світі організації, що займається підтримкою та розвитком екологічного та соціального відповідального лісокористування. Мета акції – привернути увагу суспільства, зокрема молоді, до проблем лісової галузі та популяризувати ідею відповідального відношення до природи в форматі позитивного і незабутнього свята.
    В ЕКО-КВЕСТі брали участь команди з 9 шкіл Вижницького району: «Екос» (НВК «Берегометська гімназія»), «Берізки» (Берегометська ЗОШ №2), «Лісолюби» (Берегометська ЗОШ № 3), «Юні друзі природи» (Берегометська ЗОШ № 4), «Ми частинки природи» (Мигівський НВК), «Екофан» (Долішньошепітський НВК), «Дивосвіт» (Вижницька гімназія), «Лісові дзвіночки» (Лукавецька ЗОШ І – ІІІ ст.), та «Юні друзі природи» (НВК «Вашківецька гімназія). Захід розпочався із  презентації команд, дотримуючись тематики лісу. Другим завданням було зібрати сміття та правильно його посортувати. Наступний етап вимагав креативності ідей та  фантазій. Адже потрібно було дати «Друге життя» зібраному сміттю, займаючись «Треш – дизайном». Ви навіть не уявляєте, які можна зробити витвори мистецтва з ресурсів, які просто «валяються» у природі!!!
    Значну увагу було приділено останній зупинці маршруту – «Безпека на природі». Кожна команда, малюючи плакат повинна була достукатись до сердець відвідувачів спонукаючи їх дотримуватись природоохоронної безпеки під час перебування на природі. І їм це таки вдалося! За кілька хвилин макети майбутніх брошур були готові.
Під час заходу ми вкотре переконались, що доля планети в надійних руках! Адже кожна з команд показали, як вони можуть вміло поєднати набуті знання з практичними навичками.
    По закінченню Еко-КВЕСТу  учасники отримали сертифікати за активну участь у Міжнародній акції «FSC-п’ятниця 2017».
    А далі був Еко-Пікнік з екологічно-чистих продуктів та дотримання правил поведінку на природі….
    А також у фоє коридора виставлена виставка робіт школярів, які брали участь у екологічній акції: «Друге життя» зібраному сміттю і плакати «Безпека на природі».

  

Copyright © 2008-2018,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA