На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
« назад до переліку

5.10.2017
 
    Заступник директора з наукової роботи НПП «Вижницький» Стратій В.І. та начальник відділу з екологічної освіти Чорней І.І.  взяли участь у семінарі «PR національних парків Карпатського регіону»  разом з представниками інших національних природних парків та координаторами проекту «Збереження карпатських пралісів. Семінар відбувся 5-6 жовтня в Микуличині на базі Карпатського національного природного парку.
    Чим живуть парки, які проблеми вирішують, яка їх роль в соціально - економічному житті регіону, як налагодити ефективну роботу з громадами – ці та інші питання обговорили учасники на заході. У рамках семінару розробили стратегію роботи національних парків з місцевими медіа, обговорили напрямки і методологію роботи.
    Між представниками національних парків обговорено проблеми в роботі з громадами, органами влади та пресою. Результатом роботи стало розроблення комплексного PR плану для висвітлення роботи нацпарків і досягнення кращої взаємодії з громадами.
    Також, у роботі семінару взяли участь Карпатський НПП, НПП «Верховинський», «Зачарований Край», «Синевир», «Сколівські Бескиди», «Гуцульщина» та «Черемоський» національні парки.
  

Copyright © 2008-2018,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA