На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
« назад до переліку

16.08.2017
 

16 серпня на території національного природного парку "Вижницький" відбувся арт-проект художниць Ольги Адам, Марини Наумчук і Валентини Беро «Межа». Проект присвячений екологічній проблемі Карпат. Художниць вразили екологічні проблеми Буковини: зникнення червонокнижних тварин і рослин, знищення пралісів, і вони створили роботи, які закликають людей озирнутись навколо і почати змінювати своє відношення до природи, навколишнього середовища, споживання ресурсів.

Були представлені насупні виставки:

Серія робіт київської художниці Ольги Адам - портретів карпатських тварин, більшість яких знахо-дяться на межі вимирання. А деякі взагалі зникли з ареалу і залишились лише в спогадах та місце-вих легендах. Художниця створила 19 портретів карпатських тварин на мішковині викроєній у ви-гляді шкур тварин, як заклик до глядачів зупинитись.

Художниця-керамістка Валентина Беро зі Львова створила керамічні роботи «Сльози Карпат» і «Самовідновлення».

Робота являє собою декоративне коріння з нещодавно зрізаним стовбуром, наповненим соком-сльозами і поряд розташовані декоративні форми, які нагадують проростаюче коріння. Візуально і назва доволі прямо говорять про проблему, але споглядаючи можна вловити і інші сенси і асоціації паралельно виникаючі на тлі цих зображень.

Проект «Збережи життя родині лисичок або Треш-трансформер».
Діти протягом 10 днів збирали, сортували і фіксували обсяг сміття, яке вони генерують в своєму повсякденному житті. Потім з цього сміття разом з художницею Мариною Наумчук діти створили арт-обєкти – симпатичну родину лисичок.

Художниця Марина Наумчук з Вінниці створила серію портретів червонокнижних карпатських рослин, в особливій техніці: мисткиня вишила зображення квітів на пластикових стаканчиках. В рамках експозиції представлено 12 обєктів, 11 карпатских квітів, а 12-й -пустий стаканчик, який символізує питання художниці до глядача: «Їх вже 11, хто наступний?!!».

  

Copyright © 2008-2018,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA