На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
Головна сторінка
Про нас
Структура управління
Громадська приймальня
Місце розташування, природні умови
Геологічна будова і тектоніка
Рельєф
Клімат
Метеорологічні показники
Гідрологія
Грунтовий покрив
Рослинний світ
Тваринний світ
Основні види діяльності, завдання
Охорона екосистем
Наукова діяльність
Рекреація (Туризм)
Екологічна освіта і виховання
Плани роботи відділів
Послуги
Еколого-просвітницький центр
Музей природи в с. Зеленів
Екологічні стежки та еколого-туристичні маршрути
Реалізація посадкового матеріалу
Новини, оголошення, інформація
Статті, збірники, газети
Таксаційний опис та плани лісонасаджень
Інформація щодо природокористування
Відеотека
Фотогалерея
Зима
Весна
Літо
Осінь
Друкована продукція
Наше видавництво
Про НПП в Україні та світі
Співробітництво
Міжнародне
Співпраця з громадськістю
Річні плани закупівель
Інформація про конкурсні торги
Контактна інформація
Послуги   »   Еколого-просвітницький центр

Тим, хто є небайдужим до природи, хто хоче збагатити свій багаж екологічних знань, кого цікавлять проблеми екології, хто хоче культурно відпочити;  еколого-просвітницький центр національного природного парку «Вижницький» пропонує унікальний і неповторний маршрут по еколого-естетичній експозиції.


Еколого-естетична експозиція – сучасна модель екологічної освіти.


Еколого-просвітницький ценр є структурним підрозділом національного парку і забезпечує виконання поставлених завдань установи у контексті екологічного виховання людей.


Основним завданням ЕПЦ є підвищення рівня екологічної свідомості всіх вікових структур населення, а насамперед підростаючого покоління.

 

Головним об’єктом еколого-просвітницького центру парку є еколого-естетична експозиція, яка обладнана за сучасними технічними та ідейними вимогами.


Створена експозиція за фінансової підтримки міжнародної програми TACIS «Транснаціональна екологічна мережа Карпат» (1999-2001рр.)


Завдання екоцентру реалізовується шляхом проведення екскурсій по еколого-естетичній експозиції, проведення екскурсій по екологічних маршрутах, проведення бесід, дискусій, лекцій з шкільною молоддю, проведення природоохоронної пропаганди, переглядом тематичних відео-матеріалів, організації екологічних акцій та співпрацею з подібними громадськими і державними організаціями.

 

Естетичний підхід з еколого-виховним аспектом відіграв визначну роль у бажанні дітей неодноразово відвідувати експозицію і одночасно при цьому відпочивати та розширювати свій екологічний кругозір.


Тематичною основою у створенні ЕПЦ стала стежина, яка репрезентує всі природні комплекси низькогірної зони Буковинських Карпат. Під час проходження виставки відвідувач зможе побачити всі позитивні і негативні сторони з життя природи, і усвідомити, що сучасне ставлення людини до навколишнього середовища може призвести до непоправних наслідків. Порівняння незайманої природи та природи, що зазнала негативного впливу заставляє людину задуматись як відновити екологічний баланс. Велика роль у висвітлені проблемних питань природи належить ЕПЦ – структурі, яка покликана розбудити в серцях людей почуття любові до природи.


Наша виставка максимально відображає реальний світ природи, її зміну, явища і процеси, що в ній відбуваються. Шлях проходження виставки має тематичну і логічну послідовність. В трьох кімнатах буде продемонстрована зміна природних об’єктів протягом доби і року. У четвертій кімнаті реалізовується ідея змін у часі системи людина-природа.

 

Побачити чотири пори року за короткий час, динамічну зміну природних комплексів та явищ, а також порівняти негативний і позитивний вплив людини на довкілля (кімната часу) можливо тільки тут.


Крім цього тут можна побачити фото великих савців, рідкісні види рослин, послухати легенду про саламандру плямисту. А також побувати в печері, де вона мешкає. І все це у супроводі змістовної розповіді гіда.


Дійсно науково-технічний прогрес рухає суспільство вперед, але як правило це не йде на користь для здоров’я людини. Тому людина повинна задуматися над використанням того, що має забруднюючий вплив на навколинє середовище і надавати перевагу не шкідливим технологіям і способам проживання.

 

Вартість екскурсії:

для дітей - 10 грн;

для дорослих -20 грн.

для замовлення екскурсії звертайтесь за телефоном

(097) 02 05 366 чи

(097) 460 12 36

  

Copyright © 2008-2020,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA